fbpx

Content is the King

Jak ważny wpływ na stronę internetową ma jej treść ?

kontent stron www

Treść strony

O tym, jak ważna jest treść strony, możemy przekonać się, przeglądając internet pod kątem dowolnego zagadnienia. Na pierwszej stronie znajdą się głównie blogi, które są wręcz przepełnione unikatową treścią. Taka treść jest ważna, ponieważ czytając ją, poszerzamy nasze horyzonty i zainteresowania. Kontent pomaga również w dotarciu do odbiorców, a więc odgrywa ważną rolę w pozycjonowaniu strony.

Zdjęcia na stronie

Kolejnym ważnym elementem kontentu, są zdjęcia znajdujące się na naszej stronie www. Sam surowy tekst nie wygląda atrakcyjnie, nie przyciąga uwagi i raczej skłania bardziej do natychmiastowego wyjścia ze strony niż do przeczytania wpisu od deski do deski. Dobieranie atrakcyjnych zdjęć jest o tyle trudne, że zazwyczaj są one objęte prawami autorskimi. W przypadku kiedy nie ma wysokiego budżetu na prowadzenie strony czy bloga polecam dwie strony, które używam sam. Są to https://pixabay.com oraz https://unsplash.com

Pozycjonowanie treścią

Wartościowa treść przyciąga nie tylko użytkowników, ale też boty wyszukiwarek. Już od dawna wiadomo, że Google bardzo szanuje autorów treści, dlatego sprawdza je pod kontem np. kopiowania praw autorskich. Dlatego też warto pisać samemu, oczywiście można się inspirować innymi artykułami, podpierać badaniami naukowymi załączając linki do nich.

Tworząc naszą treść, warto się zastanowić nad tym, pod jakim hasłem chcemy, żeby ów wpis był widoczny. Tutaj warto używać słów kluczowych o częstotliwości większej niż każde inne ze słów na stronie. Warto też umieścić je w nagłówkach oraz tytule strony.

Zaopatrzymy Cię w Content

Zoptymalizujemy go tak żebyś był jak najwyżej w wynikach topowych wyszukiwarek.

Adres

Białystok

663 320 665

adam@itaplus.pl

Follow Us

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress
Share This