fbpx

Pozycjonowanie lokalne

Świetny sposób na zaistnienie na rynku dla małych i średnich firm.

pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne, czym jest?

Pozycjonowanie lokalne to wszelkie działania podejmowane na stronie mające na celu poprawienie pozycji strony www w wyszukiwarce, a co za tym idzie zdobycia nowych klientów.

Od czasu pojawienia się firm na Google Maps, Google mocno wspiera przedsiębiorstwa lokalne. Wyniki pozycjonowania, przy włączonej lokalizacji wskazują firmy z regionu, w którym się znajdujemy.

 

6 zalet pozycjonowania lokalnego

1. Więcej odwiedzin w sklepach stacjonarnych
Bardzo dużo osób przed dokonaniem zakupu chciałaby w cztery oczy porozmawiać z przedstawicielem firmy, kontakt personalny z klientem dodatkowo zwiększy szansę na sprzedaż.
3. Zwiększona rozpoznawalność marki
Nazwa Twojej firmy będzie widoczna dla wszystkich w pobliżu na Mapach Google, a nawet przypadkowe zerknięcie często zapada w pamięci.
5. Tańsze koszty reklam
Budowanie swojej marki przez pozycjonowanie jest stosunkowo tańsze niż reklama na bilbordach w środku miasta. Do tego pozycjonowanie lokalne ma też działanie długofalowe, ponieważ zdobytą pozycję raz, dość trudno jest stracić.
2. Duże efekty w stosunkowo niedługim czasie
Pozycjonowanie lokalne jest po prostu tańsze od pozycjonowania na szeroką skalę. Im mniejszy zakres pozycjonowania, tym mniej czasu ono zajmuje, przez co i jego koszta też są mniejsze.
4. Więcej klientów mobilnych
Wszystkie Twoje stacjonarne punkty, będą widoczne na Mapach Google, a dodatkowo jeżeli dodasz numer telefonu do Google Firma, będziesz otrzymywał więcej połączeń od potencjalnych klientów.
6. Wzrost liczby odwiedzin w serwisie
Pozycjonowanie lokalne przekłada się również na większą popularność witryny internetowej firmy. Wyższa pozycja to więcej kliknięć, więcej kliknięć to więcej pieniędzy z reklam, czy od samych klientów.

Zrobimy to dla Ciebie.

Wiemy jak cenny jest czas, którego nie mamy nigdy za wiele.

Zajmiemy się pozycjonowaniem za Ciebie!

Adres

Białystok

663 320 665

adam@itaplus.pl

Follow Us

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress
Share This