fbpx

Strona internetowa jako wizytówką Twojej firmy.

Profesjonalnie i nowocześnie wyglądająca strona internetowa, to niezbędne narzędzie do pozyskiwania nowych klientów.

Tworzenie stron www
Landing page

Dla kogo strona wizytówka?

Miesięcznie średnio 28 milionów polaków korzysta z internetu, w tym 26 milionów łączy się do sieci korzystając z urządzeń mobilnych. To więcej niż co drugi Polak! Szukamy tam wszystkiego, od zabawnych filmików z kotami przez wiadomości do potencjalnych firm, które mogą świadczyć nam usługi. Przykładów jest mnóstwo, chociażby pralnia dywanów, czy poszukiwania sklepu z tą wymarzoną zabawką dla dziecka.

Ankiety wykazują jednak, że 30% firm w Polsce nie posiada jeszcze strony internetowej, a spora część posiadaczy witryn www mają ją na tyle przestarzałą, że nie jest obsługiwana przez nasze smartfony.  Dziś strona jest potrzebna dla każdego kto prowadzi działalność, konkurencja wolnego rynku jest tak silna, że trzeba wyróżnić się czymś na tle konkurencji.

Ile kosztuje strona wizytówka ?

Czasy, kiedy wszystko, co związane z informatyką było drogie minęły bezpowrotnie.  Dziś w internecie możemy znaleźć wiele narzędzi, dzięki którym stworzymy naszą witrynę prawie za darmo. Jedyne opłaty, które czekają na nas nieuchronnie, to koszta opłacenia domeny (czyli nazwy strony) oraz koszta jej przechowywania (hosting).  Internet dostarczy nam też wielu narzędzi do zbudowania własnej strony takich jak Wix, Weebly, SiteBbuilder czy WordPress, trzeba tylko chcieć zdobyć nowych klientów.

Dla firm zajmującym się tworzeniem stron internetowych strona wizytówka nie jest wyzwaniem, a tworzona najczęściej jest “przy okazji”, pomiędzy większymi zleceniami. Wycena tak naprawdę jest zależna od skomplikowania grafik i funkcjonalności.

Jak wygląda strona wizytówka ?

Najczęściej to strona typu OnePage, czyli strona składająca się z jednej zakładki. Nie znaczy to jest uboższą wersją innej, czasami OnePage potrafi zachwycić bardziej niż strona z wieloma zakładkami, jak np.: Reneza.

Najnowsze trendy promują obrazy na całą szerokość ekranu, taki też nagłówek powinna posiadać nasza strona wizytówka. Niżej krótki tekst o naszej firmie lub wizualizację tego, co robimy w formie zdjęć/obrazów. Formularz lub dane kontaktowe, odnośnik do mediów społecznościowych i już jesteśmy gotowi do podboju internetu.

kontent stron www

Zrobimy Ci stronę!

Dokładnie taką jakiej oczekujesz. Przyciągnie klienta i pomoże Twojemu biznesowi się rozwijać.

Adres

Białystok

663 320 665

adam@itaplus.pl

Follow Us

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress
Share This