fbpx

Internet się rozrasta, codziennie powstają nowe strony internetowe.

Czy tego chcemy czy nie, strony z konkurencją pojawiają się każdego dnia. Liczba indeksowanych przez Google przekroczyła 3 biliony.

Tworzenie stron www
Landing page

Landing Page

To modny ostatnio sposób na zdobycie klienta. Potrzebny przy prowadzeniu kampanii reklamowych. Pozwala na wyróżnienie swojej witryny na tle konkurencji.

Czym jest Landing Page ?

Klient odwiedzający Twoją stronę statystycznie w ciągu 3 sekund podejmuje decyzje czy przejrzy ofertę znajdującą się na niej czy nie. Landing Page to miejsce, dzięki któremu możemy zwabić potencjalnego klienta i uzyskać mniej wyjść ze strony w porównaniu do standardowej strony głównej. Na Landing page powinien znajdować się formularz kontaktowy, oraz haczyk na klienta, dzięki któremu wyśle on do nas zapytanie o ofertę lub współpracę. Strona musi być dopracowana graficznie, a jeśli służy jako reklama, również dostosowywana pod różne kampanie.

Responsywne strony www

Rewolucja smartphonów

Kiedy w latach 90 specjaliści dowiedzieli się o produkcji smartphone’ów, nie byli za bardzo przychylni temu pomysłowi. Twierdzili że będzie za drogi, a i tak podstawową funkcją telefonu jest przecież wykonywanie połączeń telefonicznych. AHOY rzekłby Bell. Niestety jak to specjaliści, czasami się mylą, a świetnie wszystkim znany Steave Jobs, pokazał gdzie ma specjalistów. Ze swojego flagowego smartphone zrobił ikonę, której spory procent z nas korzysta dziś. Smartphone’y zrewolucjonizowały sposób tworzenia stron internetowych do tego stopnia, że najwięksi gracze ( Yahoo, Google, Bing itp) w swoich wyszukiwarkach stawiają przede wszystkim na responsywność, czyli możliwość elastycznego wyświetlania strony na wszystkich urządzeniach przenośnych.

Odsetek urządzeń, na których przeglądamy internet w Polsce.

%

Tablety

%

Komputery

%

Smartphone

Content is the King

Jak często zdarza się nam przeczytać wartościową treść na stronie?  W moim przypadku niestety bardzo rzadko. Treść jest głównym czynnikiem, który przyciąga nas do dalszego odwiedzania/zwiedzania witryny. Nie trzeba być bardzo spostrzegawczym, aby potwierdzić, że dobrze napisany artykuł przyciągnie nam paru zorientowanych w naszym temacie czytelników. Warto więc postawić treść na równi z szatą graficzną jak i wszelkimi trikami marketingowymi.

kontent stron www

Zrobimy Ci stronę!

Dokładnie taką jakiej oczekujesz. Przyciągnie klienta i pomoże Twojemu biznesowi się rozwijać.

Adres

Białystok

663 320 665

adam@itaplus.pl

Follow Us

Loading...
Facebook Messenger for Wordpress
Share This